Opinie o mojej pracy

Poniżej znajduje się lista rekomendacji mojej osoby, jako eksperta finansowego, przez moich dotychczasowych klientów. Mam nadzieje, że poniższe wypowiedzi dadzą Państwu obraz mojej pracy i zakres naszej ewentualnej współpracy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Marcin Podsadny pisze:

  Jeżeli kredyty bankowe nie są Twoją najmocniejszą stroną,
  jeżeli nie posiadasz czasu na „benchmark” ofert udzielanych przez banki,
  w takim wypadku znajdujesz się w podobnej sytuacji do mojej, w przeciwieństwie do Pani Natalii która ewidentnie czuje się wśród nich jak „ryba w wodzie”.

  Po samodzielnej wcześniejszej wizycie w jednym z oddziałów czołowych banków, udałem się z założeniem zbicia oprocentowania, które z pomocą Pani Natalii udało mi się spełnić w 100% nie wspominając o ułatwieniach jakimi było zdobycie refeeratów w termianch „od ręki” bez potrzeby przedzierania się przez oferty oraz oczekiwania nawet do dwóch dodatkowych tygodni z uwagi na panującą hossę na rynku mieszkaniowym…

  Udzielona pomoc pozwoliła mi na znalezienie najlepszej oferty oraz zaoszczędzenie czasu którego na co dzień zdecydowanie za dużo nie posiadam.

  Polecam, rekomenduję, podpisuję się „4ma łapami”, Pozdrawiam!
  Marcin Podsadny

 2. Paweł Stasiakiewicz pisze:

  Pani Natalia przedstawiła szczegółowo kwestie dotyczące kredytu hipotecznego i pomogła wybrać najlepszą ofertę. Dzięki zaangażowaniu Pani Natalii proces kredytowy przebiegł bardzo sprawnie. Dziękujemy za pomoc i serdecznie pozdrawiamy.

 3. Karolina pisze:

  Staranie się o kredyt na własne mieszkanie to nic prostego, natomiast przy wsparciu Pani Natalii „Nie taki diabeł straszny”.Pani Natalia jest osoba kompetentna i zaangażowana, z ogromną cierpliwością odpowiadała na wszelkie pytania, pomaga w zrozumieniu całego procesu i przeprowadziła go w moim imieniu bez zarzutu, szybko i bez komplikacji.Serdecznie polecam współpracę z Panią Natalia w staraniach sie o własne mieszkanie!

 4. Kamila Chalicz pisze:

  Polecam Panią Natalię w 100%!!!
  Dopełnia wszystkich formalności w terminach, służy zawsze pomocą, podejście do klienta super! Wszystkie niejasności skrupulatnie wyjaśnia. Serdecznie dziękuję 🙂

 5. Michał Kwatera pisze:

  Polecam! Największy atut Pani Natalii to zaangażowanie oraz dążenie do celu. Ofertę przez OF otrzymałem lepszą niż bezpośrednio w banku. Życzę sukcesów zawodowych i dziękuję za pomoc.

 6. Marta Kozłowska pisze:

  Najlepszy dotychczas spotkany doradca finansowy „Open Finanse” we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm potwierdzony profesjonalnymi i uznanymi publikacjami. Prawdziwy przyjaciel rodziny :), jako że usługi są całkowicie darmowe, polecam spróbować, nic sie nie traci!

 7. Marcin Orzechowski pisze:

  Polecam serdecznie usługi Pani Natalii. Po pierwszej wizycie już widać, że usługi doradcy kredytowego w przypadku pierwszej styczności z tak poważnymi usługami bankowymi jak kredyt hipoteczny są niezbędne. Pani Natalia jest wyjątkowo konkretnym doradcą, szybko porządkuje wszystkie wątpliwości.