Partnerzy w procesie kredytowym – czyli kto mi pomaga przyśpieszyć proces kredytowania

W obecnych czasach słowo współpraca ma wiele znaczeń i wykorzystywana jest na wielu poziomach, w wielu branżach.

W moim zawodzie jako Eksperta Finansowego, słowo współpraca utożsamiam z relacjami biznesowymi na wysokim poziomie z osobami, które ułatwiają mi szybkie przeprowadzenia procesu osiągnięcia potrzeby czyli celu z jakim klient do mnie przyszedł.

Zakresy współpracy jakie wykorzystuję w swoim zawodzie:

1) Pośrednik nieruchomości – osoba, która w pierwszej kolejności współpracuje z klientem, przy poszukiwaniu nieruchomości zgodnej z wymaganiami klientów. Prócz poszukiwania lokali mieszkalnych, wspiera w wyszukiwaniu nieruchomości komercyjnych, inwestycyjnych, czy w celach zarobkowych – pod wynajem. Osoba, którą ja rekomenduję to rzetelny, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Iwona Cyndecka, pracująca nieprzerwanie w branży od 2007 roku, która wyszukała już dla moich klientów wiele ciekawych nieruchomości na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, kontrolując także zawierane transakcje pod względem prawnym.
Zadowolenie naszych klientów możemy to dla nas największa satysfakcja.

Dla klientów poszukujących nieruchomości z biurem Pani Moniki Picheta gwarantujemy negocjację stawki wynagrodzenia za pośrednictwo w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości.
Przedstawiam sylwetkę, jak również dane kontaktowe do pośrednika w obrocie nieruchomościami – Pani Iwonie Cydeckiej.

Jej motto: „jeśli nie znasz się na brylantach, poznaj jubilera”. Tak więc jeśli nie wiesz, od czego zacząć poszukiwanie wymarzonej nieruchomości, zapraszam do kontaktu.

Iwona Cyndecka, tel. 695 995 723, e-mail: iwona.cyndecka@homebroker.pl Ekspert ds. nieruchomości

2) Radca prawny, nawiązanie współpracy z prawnikiem, a zarazem radcą prawnym jest konieczne aby moi klienci, którzy zawierają umowy z różnymi podmiotami, w tym deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, osoby fizyczne, banki mieli pewność że zawierana przez nich transakcja nie zawiera błędów prawnych, nieprawidłowości przy klauzul zabronionych w prawie, chroniąc tym samym interes stron zainteresowanych i unikając problemów w przyszłości związanych z błędami w umowach.

Radca prawny na zapoznanie się z umową potrzebuję do 2 dni max wraz z przesłaniem uwag do umowy. Na życzenie klientów, radca prawny może wcześniej skonsultować z klientem ważne punkty umowy zanim umowa zostanie stworzona, czy towarzyszyć klientom w momencie podpisania strategicznych dokumentów dotyczących danej transakcji.

3) Notariusz, osoba która sfinalizuje dla Państwa podpisanie wcześniej sprawdzonych dokumentów i uczyni je w świetle prawa wiarygodnymi i pełno-prawnymi.

Dla moich klientów, korzystających z usług poniższego notariusza przewidziane są zniżki w cenniku (taxy notarialnej).

Do dyspozycji moich klientów jest jedna z większych kancelarii we Wrocławiu, mieszcząca się w samym centrum miasta.

4) Rzeczoznawca majątkowy, współpraca z jednym, cenionym, rzetelnym, doświadczonym, a co najważniejsze akceptowanym w każdym banku rzeczoznawcą majątkowym pokazała mi, że zlecanie przy każdej transakcji innego rzeczoznawcę, czy wybranego przez bank powoduję utratę cennych dni w procesie uzyskania kredytowania oraz pieniędzy.
Postawiałam na współpracę z jedną osobą, która realizuje dla moich klientów operaty szacunkowe oraz wyceny w przeciągu max 5 dni roboczych z przesłaniem gotowego operatu do banku.
Przedstawiam sylwetkę rzeczoznawcy majątkowego – Agnieszka Wysocka, kom. 507 313 296, e-mail: wysockawyceny@gmail.com wysockawyceny.pl/kontakt.

5) Inspektor Budowlany, osoba odpowiedzialna za pozytywny odbiór mieszkań wraz z przekazaniem kluczy właścicielom nieruchomości, po uprzednim, dokładnym zbadaniu wraz z wykazem materiałów wykończeniowych, jakie powinien użyć deweloper/firma budowlana.

Wizyta inspektora przed odbiorze nieruchomości jest na tyle istotna, że w wielu przypadkach zaoszczędzamy pieniądze w związku z obowiązkową wymianą wielu wadliwych elementów nieruchomości (przykładowo źle zamontowane parapety – wymiana parapetów na koszt dewelopera, krzywe ściany – gładź na koszt dewelopera, źle zamontowane okna – ochrona przed utratą ciepła w zimie).
Często przy obiorach nieruchomości nie zauważamy wielu niedociągnięć i błędów budowlanych, które jest w stanie wykryć dla nas inspektor budowlany. Stawka za odbiór mieszkania jest stała i wynegocjowana dla moich klientów.

Inspektor Budowlany Łukasz Piotrowski jest do Państwa dyspozycji pod adresem strony: solidnykierownikbudowy.pl